Keniakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Chebororwa, Cherangany, Kapcherop, Elgeyo-Marakwet, Rift Valley: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Chebororwa, Cherangany, Kapcherop, Elgeyo-Marakwet, Rift Valley
Qytet :Chebororwa
Rajon 4 :Cherangany
Rajon 3 :Kapcherop
Rajon 2 :Elgeyo-Marakwet
Rajon 1 :Rift Valley
Vend :Kenia
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KE-700
gjerësi :0.96713
gjatësi :35.37635
Zona Koha :Africa/Nairobi
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Chebororwa, Cherangany, Kapcherop, Elgeyo-Marakwet, Rift Valley është e vendosur në Kenia.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Chebororwa, Cherangany, Kapcherop, Elgeyo-Marakwet, Rift Valley,None ©2014 kodin postar Query